איך בוחרים תיק עגלה?

אמנם את עדיין בהריון או שהתינוק שלכם רק נולד לא מזמן אבל מהר מאוד תבינו שכמות הציוד הנדרש עבורו היא עצומה ולכן תיק עגלה הוא בדיוק מה שאתם צריכים. 

תיק גדול עם תאים בו תוכלו לשים כל מה שתצטרכו כשאתם יוצאים עם התינוק בעגלה להסתובב מבלי לחזור הביתה בלית ברירה או לאלתר מחוץ לבית פתרונות לא כל כך כדאיים לבעיות שעלולות לצוץ.

אז בואו נספר לכם איך כדאי לבחור תיק עגלה.

תיק עגלה
תיק עגלה

יש כל מיני דברים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת התיק:

בכל הרשתות המובילות בתחום הביגוד והאביזרים לתינוקות תוכלו למצוא תיקי עגלה באיכויות שונות ומאחר וזהו פריט שתשתמשו בו הרבה ותשימו בו גם דברים יקרי ערך, כדאי לבחון טוב טוב את האפשרויות הקיימות ולבסוף לבחור את הטובה ביותר עבורכם.

יתרה מכך, חשוב לוודא שאתם קונים תיק עגלה המתאים למימדי העגלה שלכם.

בנוסף, כדאי לוודא שהתיק מחולק כרצונכם או לפחות קרוב לכך.

הציוד הרב שתקחו איתם אפילו לטיול יחסית קצר עלול להתבלגן במהרה בתוך התיק ויגזול ממכם זמן יקר ואנרגיות מרובות. שימו לב שבתיק יש מספר תאים בעזרתם תוכלו להפריד למשל בין ציוד ההחתלה, בגדים, אוכל חפצים אישיים חשובים, ועוד. בחירה נכונה של תיק עגלה תחסוך הרבה מזמנכם ובעיקר תחסוך לכם תסכול מיותר בחיפוש אחרי פריט כזה או אחר.

תיקים מסוימים מגיעים עם מספר אביזרים שיכולים להקל עוד יותר את ההתנהלות באופן משמעותי לדוגמה תיק לבקבוק או משטח החתלה.

אם אתם מחפשים דברים כאלה בנפרד או שלדעתכם תצטרכו אביזר כלשהו לעיתים קרובות, תחסכו את הסיבובים בחיפוש אחר כל אחד מהם בנפרד ותקנו אותם ביחד עם תיק העגלה, זה יכול להיות פתרון מצוין עבורכם ותוכלו להתרכז בלטייל עם התינוק שלכם ולא בלטייל בחיפושים אחר הציוד הנדרש בשבילו.

דבר נוסף שכדאי לברר כשרוכשים תיק עגלה הוא האם התיק עשוי מחומרים שמתייבשים מהר.

התיק עלול להתלכלך או להסריח לפעמים ואתם תרצו לנקות ולכבס אותו כי בכל זאת, תיק עגלה זה בדיוק כמו כל תיק אחר שלכם מהבחינה הזו ותמיד תעדיפו אותו נקי ומסודר ולכן כדאי לבחור תיק שניתן לרחוץ ביחד ושהוא יתייבש מהר אחרת תצטרכו למצוא פתרון חלופי ולא נוח בזמן שאתם רוצים לצאת לטיול עם הילד אבל ממתינים שהתיק יסיים להתייבש.

בקיצור, יש לכם קצת שיעורי בית לפני שאתם משלמים על תיק העגלה החדש שלכם תבררו בכמה מקומות ותבינו איזה תיק יענה הכי טוב על הצרכים שלכם. כדאי שתבחרו תיק שנראה טוב בעיניכם וכמובן שיהיה לכם קל לסדר אותו ולסחוב אותו בשעת הצורך.

עדיין יש התלבטות?

דברו איתנו>>> 03-931-5161

מתיק!