קצת עלינו

אודות מתיק

מתיק / כיף תיק נוסד לפני כ 16 שנים ואנו שמחים לשרת את לקוחותינו הקבועים והחדשים כאחד כבר משנת 2003.

בבעלותנו שתי חנויות הממוקמות ברחוב חובבי ציון 33 פתח תקווה וברחוב ביאליק 58 רמת גן.

ההתמחות העיקרית שלנו היא תיקי אופנה עור ודמוי עור, ארנקי עור ודמויי עור, מזוודות מכל הסוגים והמותגים המובילים, תיקי בית הספר, תיקי נסיעות על גלגלים ואביזרי נסיעה.

הוותק ומאגר הלקוחות הענף שלנו הוביל אותנו לתת מענה מקצועי תוך שימת דגש על עבודה עם החברות המובילות בשוק המבטיחות איכות ללא פשרות וכאשר אנו דואגים למחיר הנמוך ביותר תוך מתן שירות אישי לכל לקוח גם במהלך וגם לאחר הקנייה (לדוגמא: מזוודה לאחר נסיעה)

ההתמחות שלנו היא אך ורק בתחום התיקים והמזוודות ולכן תוכלו למצוא אצלנו טווח רחב מאוד של דגמים ומחירים תוך שאנחנו מתאימים ללקוח את המוצר לפי רצונו ותקציבו עד לרמת שביעות רצונו.

לאור הצלחת החנויות ולאחר דרישה מחלק נכבד מהלקוחות הקיימים שלנו אשר עברו להתגורר בערים אחרות או פשוט ממליצים עלינו למשפחה וחברים, החלטנו להקים אתר המציע את כל המוצע בחנות ולהנגיש אותו לכל הארץ.

למה כדאי לקנות באתר מתיק ?

א. רכישת מוצרים ברשת היא שיטה מבורכת אשר חוסכת זמן יקר אולם כשהיא משולבת עם חנויות פיזיות, היא משדרת אמינות יתרה ורוגע נפשי בזמן הקניה. אנו שמים דגש על רמת הבטחה מירבית באתר בעת הרכישה.

ב. הוותק והניסיון – הם אלו שמאפשרים לנו לדעת בדיוק עם איזה ספקים לעבוד על מנת ללת לכם את המענה המושלם ביותר בכל בחירת מוצר.

ג. השירות – מזוודה ותיקים הם בין המוצרים היחידים אשר במהלך הנסיעה לא נמצאים איתנו תמיד בקשר עין ועלולים להיפגע במהלך טיסות / נסיעות ע”י צוות חברת התעופה / הנסיעות ולכן חשוב להעמיד לרשותכם מענה גם לאחר הקניה במידה ונגרם נזק.

ד. המחיר – אנחנו תמיד עם יד על הדופק ובתקשורת צמודה עם כלל הספקים שלנו על מנת להציע לכם את המוצרים במחירים הזולים ביותר בהתאם לעונה / מותג / מיקום ועוד. במידה ומצאתם מוצר זהה זול יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו מתחייבים לחזור אליכם תוך 48 שעות עם תשובה.

ה. אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של מוצרים, צבעים וחברות ומאפשרים לכם החלפת המוצר ישירות בחנות בהתאם לתקנון.

ו. כי אנחנו ישראלים 🙂

ז. החיוך – כי אין מצב שתצאו מאיתנו ללא חיוך על הפנים!