אין כמו מזוודות בד

חופשה בארץ או בחו”ל מתחילה הרבה לפני שאתם עולים למטוס.

לפעמים גם לפני שאתם סוגרים טיסה ומזמינים כרטיסים. כשאתם מתכננים חופשה אתם צריכים לוודא שיש לכם את המזוודות המתאימות לחופשה הזו וכשתגיעו לשלב האריזה הידוע לשמצה, חשוב שתעשו זאת כמו שצריך. המזוודות בהן אתם אורזים את הבגדים והחפצים האישיים שלכם, צריכות להיות איכותיות ונוחות, כאלה שיגיעו שלמות ליעד וחזרה ושישמרו על הציוד שלכם בדיוק כמו שארזתם אותו. על איזה מזוודות אנחנו מדברים? על מזוודות בד כמובן.

אין על מזוודות בד
אין על מזוודות בד

למה לקחת מזוודות בד?

ראשית, מזוודות בד הן מזוודות רכות וגמישות יותר ממזוודות קשיחות. תוכלו להכניס בהן ציוד רב יותר וגם לסדר אותו בצורה חכמה והרבה יותר נוחה. הן ניתנות לדחיסה גבוהה יותר של בגדים ואם תמלאו אותן “עד אפס מקום” אנחנו בטוחים שעדיין תוכלו לדחוף פנימה עוד חולצה או שתיים לעומת מזוודות אחרות שאינן מסוגלות להימתח ולהתגמש בהתאם לצורך.

בנוסף, למזוודות הבד יש כיסים חיצוניים בהם תוכלו לארוז חפצים דקים או קטנים יחסית כמו ספר, חגורה, מטענים לסמארטפונים ועוד. אין ספק שתוכלו לארוז ציוד רב יותר במזוודה רכה מאשר בקשיחה כאשר שתיהן באותו הגודל.

כמו כן, משקלן העצמי של מזוודות בד הוא נמוך ולא תצטרכו לסחוב קילוגרמים נוספים מעבר למשקל הציוד האישי שלכם. בין אם סחיבת המזוודות בחופשה הבאה שלכם היא רק הרמתן למסוע בדוכן הצ’ק-אין ובין אם תצטרכו לסחוב אותן במדרגות כל הדרך לדירה ששכרתם במרכז העיר, מזוודות בד יקלו עליכם כי מזוודה קלה יותר פירושה חיים קלים יותר וגב בריא יותר. תעשו לעצמכם טובה ואל תרימו משקל כבד ומיותר כשיש פתרונות כל-כך פשוטים.

אז לפני שאתם רצים לקנות את המזוודות הקשיחות שאתם רואים בכל הרשתות החברתיות, תזכרו מה באמת חשוב כשבוחרים מזוודה ודעו גם שיש מגוון עיצובים וצבעים גם למזוודות הבד הרכות, עדכניים, מעוצבים, מתוכננים טוב ויפים לא פחות שיכולים לשרת אתכם לזמן רב מבלי להיהרס אחרי מספר טיסות בודדות.

יש לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים להתקשר >>>03-931-5161