ארנק לגבר? כמה כללים לבחירה נכונה!

ישנם גברים רבים אשר אינם נותנים חשיבות לסוג הארנק שלהם ועבורם זה הוא רק פריט המכיל את הכסף והכרטיסים. כתוצאה מכך, הם לרוב רוכשים ארנקים שלא מתאימים להם.

כאשר גבר רוכש ארנק הוא צריך לשים לב לעיצובים והסגנונות השונים הרבים אשר קיימים כיום בשוק. מעבר לעובדה שתבחר ארנק שיתרום ללוק שלך, תבחר ארנק אשר יענה על הצרכים שלך.

ריכזנו עבורכם כמה מהכללים החשובים בבחירת ארנק לגבר:

ארנק לגבר בעיצוב נקי או צעקני?

ארנק הוא אביזר חיוני שרצוי שיהיה פשוט ככל האפשר (אין הכוונה לפשוט מבחינת איכות, אלא מבחינת עיצוב). ארנק בעיצוב נקי יתאים לגבר גם באירועים רשמיים וגם לכאלה רשמיים פחות. בנוסף, ארנק בעיצוב נקי יתאים לרוב סגנונות הלבוש ויישאר תמיד בצו האופנה.

ארנק לגבר

בחירת גודל נכון לארנק לגבר

הימנע מהמחשבה שאתה צריך ארנק גדול מאוד בגלל שאתה צריך לסחוב הכל איתך. בנוסף, ארנק עבה וגדול הוא לא אסתטי, מסורבל וקשה להכניס אותו לכיס. לכן, לפני שאתה קונה ארנק חדש, רצוי לעשות סדר בארנק הקודם ולזרוק דברים שאין בהם שימוש יותר, כגון חשבוניות ישנות וכרטיסים פגי תוקף.

תזכור לבדוק את תכולת הארנק שלך אחת לתקופה על מנת להיפטר מהדברים הלא שימושיים אשר גורמים לארנק להיות עבה שלא לצורך.

לאחר שרוקנת את תכולת הארנק ואתה יודע במה אתה באמת משתמש, זה הזמן להחליט על הגודל המתאים עבורך. אם אתה סוחב הרבה כרטיסים תבחר ארנק המכיל הרבה כיסים לכרטיסים. אם יש לך הרבה פתקאות ופחות כרטיסים תבחר ארנק מתקפל עם כיס גדול לאחסון פתקאות. אם אינך משתמש במטבעות בחר ארנק ללא תא המיועד לכך.

נכון לראות ארנק לגבר כהשקעה לזמן ארוך

להבדיל מנשים, גברים לא מחליפים ארנקים בתדירות גבוהה ולכן יש לבחור ארנק איכותי אשר לא יתבלה במהירות. ארנק איכותי ממותג יוקרתי, כמו ארנק עור ויגור, יחזיק לאורך זמן ובנוסף ישמש עבורך לאביזר אופנה וישדרג את הלוק שלך.

בחירת הצבע הנכון בארנק לגבר

בתחילת הכתבה הזכרנו שיש לשמור על מראה ארנק נקי, אך מה לגבי הצבע?

במקרה זה רצוי לשקול את אופי עבודתכם; אם אתם עובדי בנק או אנשי עסקים, רצוי שתבחרו בצבע כהה. מצד שני, באם אתם אנשי קריאייטיב לדוגמא, תוכלו לבחור בצבע יותר צבעוני.

לאחר שעשינו לך קצת סדר כיצד לבחור נכון את הארנק לגבר, כל מה שעליך לעשות זה לחשוב איך ייראה הארנק הבא שלך! מאחר וארנק זה אביזר שימושי כל כך, חשוב לציין שעל ארנק לא מתפשרים וחשוב לקנות אותו מחנות המתחמה בארנקים. בנוסף רצוי לא לתת לאחרים לבחור את הארנק עבורך כי רק אתה יודע מה הוא הארנק המתאים ביותר עבורך (אלא אם כן הנחת אותם קודם 😊 ).