הגיע הזמן להצטייד במזוודה לטיול הבא

בקרוב מאוד ענף התיירות יתאושש, ואתם יכולים להרוויח מזוודות ותיקי עלייה למטוס בהנחות ענק!

בעקבות משבר הקורונה ענף התיירות נפגע קשות ולצערנו אנחנו לא יכולים כרגע לטייל בעולם ולחיות חיים רגילים. ישנו משפט חכם שאומר שלאחר כל ירידה מגיעה עלייה. אנחנו מצפים בכליון עיניים לעלייה הזו ולרגע בו נצא מהמשבר, וכשזה יקרה נחזור אט אט לשגרה ונוכל שוב לטוס בדיוק כמו ערב המשבר. אין סוד שבכל משבר ישנה הזדמנות, וכעת אתם מוזמנים לנצל הזדמנות זו ולהרוויח הנחות ענק על מזוודות ותיקי עלייה למטוס.

האם יש שימוש למזוודות בזמן משבר הקורונה?

תתפלאו, אבל לא מעט לקוחות רכשו מזוודות בכדי לאחסן את כל הציוד והמזון שהם קנו לתקופה הזאתי מכיוון שנגמר להם מקום האחסון בביתם. במתיק תוכלו למצוא מגוון גדול של מזוודות מכל הסוגים, כגון: מזוודות בד, מזוודות עלייה למטוס, מזוודות קשיחות, סט 2 מזוודות, סט 3 מזוודות. אצלנו המזוודות הן של המותגים המובילים בעולם ובאיכות הגבוהה ביותר.

מזוודות לנסיעה לחול

קונים מזוודות חדשות ליום שאחרי מחר

אל דאגה, למרות שלפעמים קשה להיות חיובי ברגעים שכאלה, ברור לכולנו שבסוף שהכל ייגמר וכל זה יהיה מאחורינו. מה שבטוח, כשזה ייגמר כולם ינהרו לצאת לחופשות ולחזור לשגרה כמה שיותר מהר. בגלל הביקוש הגבוה שיהיה למזוודות אז קרוב לוודאי שלא תראו הנחות משמעותיות על מוצרים מסוג שכזה – כי ככה זה כשהביקוש גבוה מההיצע. לכן, נצלו את המשבר והצטיידו במזוודות ובמזוודות עלייה למטוס מבעוד מועד במחירים משתלמים במיוחד. אז אל תחכו לרגע האחרון ובחרו את המזוודה שמתאימה לכם.

סט מזוודות

אז באיזו מזוודה לבחור?

בין אתם צריכים מזוודה גדולה ובין אם מזוודת עלייה למטוס, עליכם לשקול כמה פרמטרים:

נוחות – נוחות היא שם המשחק. מזוודה צריכה להיות קלת משקל וקלה לנשיאה ולגלגול. היום מייצרים מזוודות איכותיות במשקל קל כדי שיהיה ניתן לשים כמה שיותר חפצים אישיים בתוכה. רצוי שזו תהיה מזוודה עם גלגלי סיליקון שמסתובבים ב 360 מעלות כדי שיהיה קל להסתובב איתה מבלי לסחוב. בנוסף, תוכלו לבחור בין מזוודה רכה או קשיחה לפי ההעדפות שלכם.

איכות – על איכות לא מתפשרים. מזוודה טובה נשמרת שנים קדימה. תבחרו מזוודה מחומרים איכותיים כדי שתחזיק מעמד בטיסות ושלא תתבלה במהרה.

גודל – חשבו אם שימוש המזוודה יהיה אישי, משפחתי ולפי זה תבחרו את הגודל המתאים. תוכלו לרכוש גם סט מזוודות כדי שיתאים למספר אנשים. באם אתם אנשי עסקים וטסים לנסיעות קצרות סביר להניח שתסתפקו במזוודה מינימלית.

עיצוב – העיצוב משתנה כמובן לפי טעם של כל אדם ואדם. ישנן מזוודות בצבעים סולידיים, וישנן מזוודות בצבעים צעקניים. הכל תלוי באופי שלכם, במטרות הנסיעה שלכם וכיצד אתם מדמיינים את הלוק שלכם בזמן שאתם טסים.

אנחנו מאחלים לכולנו חזרה מהירה לשגרה ושנוכל שוב להינות ולנפוש כמו שאנחנו כל כך אוהבים.

סט מזוודות לטיול