כל סוגי המזוודות לנסיעה הבאה שלכם

 

עולם המזוודות מעולם לא היה שופע יותר. במציאות בה יש טיסות ללא הפסקה, ועם הקדמה והמודרניות הפכו המזוודות הקלאסיות למותאמות אישית לכל נסיעה, חופשה, או טרק.  לכל מזוודה יתרונות וחסרונות  והמגוון הוא אדיר.

בדיוק בגלל זה כדאי לעשות היכרות עם המזוודות הכי שימושיות ויעילות לטיול הבא שלכם. אנחנו רק נשים את זה פה ותוכלו לשפוט בעצמכם.

להלן סקירה של מגוון סוגי מזוודות

 

מזוודות טרולי

 

מזוודת הטרולי מתלווה בשיא הטבעיות לכל מזוודה, מזוודת טרולי טיפוסית הינה מוגנת, קשיחה ועמידה, ובעלת גלגלים ההופכים אותה לנשיאה קלה עם ניידות מצוינת

מזוודת טרולי מגיעה עם ידית מתרחבת ולעיתים קרובות מכילה מערכת נעילה אמינה לאבטחת החומרים שלכם, אם מדובר בדרכון, חפץ או מסמך בעל חשיבות. בדרך כלל נעשה בא שימוש כמזוודות עלייה למטוס.

מזוודת שלזינגר

 

 

מזוודות בד

 

בד”כ עשויות מניילון או מפוליאסטר. מזוודת בד עם צד הרך יכולה להכיל כיסים לאחסון מהיר

של הרגע האחרון.

הרחבה של המזוודה מאפשרת למזוודת בד להכיל יותר מכפי שהעין רואה, מה שמאוד מקל בזמנים שבהם ארזנו יותר פריטים משחשבנו לטיול.

מתוך מזוודות הבד, ניתן למצוא גם מזוודות עם כיסוי  בד נגד מים

וכן מזוודות עם בד קשיח במיוחד ופחות פגיע

 

 

מזוודה קשיחה

 

באופן טיפוסי בעלות חומרים קשיחים. מזוודה קשיחה ועמידה למים שיכולה לשרוד גם בעת מבול רציני.

יש יותר מסוג אחד של מזוודה קשיחה וכדאי לשים לב:

המזוודות עשויות חומר קשיח, בדרך כלל פלסטיק, פוליקרבונט או סטירין, המעניק לה קלות-משקל וחוסן.

מזווה קשיחה יכולה להכיל משקל רב יחד עם עמידה בתנאי שטח ומזג אוויר בלתי מתפשרים.

המזוודה גם מסווה היטב כל סימן של שריטות,

 

מזוודות לטיסות

 

מזוודות המלוות אותנו במהלך הטיסה צריכות להתאים למידות רשויות התעופה, והן בד”כ יהיו קטנות יותר בנפח. מזוודות עלייה למטוס ממשיכות איתנו למהלך הטיול ולכן עליהן להיות נוחות לנשיאה.

בין מזוודות הטיסה ניתן להתרשם מתיק הדאפל, סוג של צ’ימידן קטן וקל-משקל. המונגש להשמה בקבינת המטוס מעל ראש הנוסע או מתחת למושב.

 

 

סטים של מזוודות

סט מזוודות שלזינגר

 

מגיעים במספר חתיכות (בד”כ 3 עד 4)

נסיעה עם סט מזוודות מאפשרת גמישות יתרה עם מספר מזוודות שניתן לבצע ביניהן רוטציה במהלך הטיול. מידת הנוחות גדולה יותר כאשר משתמשים במזוודה המותאמת במיוחד לשלב הטיסה, ליציאה לרחוב, וכו’. הסט הוא סט תואם לזיהוי פשוט ונוח של התיקים שלכם.

משפחות המעוניינות בסט שאפשר להחליף בין בני המשפחה לפי צורך ימצאו את סט המזוודות כפתרון הולם לנסיעה.

המזוודה המתגלגלת

מזוודה מתגלגלת היא מזוודה רגילה מכל חומר עם הבדל אחד. המזוודה מתניידת באמצעות גלגלים (בדרך כלל 4). ומאפשרת ניידות מוגברת תוך חיתוך פינות ותמורות בנסיעה מתאפשרים הודות לשניים או ארבע גלגלים המאפשרים חופש תנועה גבוה.

.