למי אתם קונים תיק?

כל אחד ואחת מאיתנו צריך בשלב כזה או אחר בחייו איזשהו תיק לשים את חפציו. מהילדות בבית הספר ועד השגרה היומיומית במשרד יש לנו צורך כזה וכדאי לקנות תיק שיענה על הצרכים שלכם אך גם ישמור על הבריאות שלכם, במיוחד כשמדובר בתיק המיועד למחשב. אז למי אתם קונים את התיק? לכם או למחשב שלכם?

תיקי גב למחשב

הדבר הראשון שצריך לבדוק כשקונים תיק הוא האם התיק אורתופדי כך שלמרות המשקל של המחשב ושאר החפצים עמוד השדרה שלכם וחגורת הכתפיים לא ייפגעו וינזקו משמעותית. תזכרו, כשמחפשים תיקי גב למחשב, שומרים קודם כל על הגב ורק אחר כך מתפנים לבחור את העיצוב שאתם רוצים.

תיקי גב למחשב
תיקי גב למחשב

תמדדו את התיק

דבר שני, כדי לוודא שתיק המחשב שלכם לא יעשה לגב שלכם נזק, כדאי למדוד אותו עליכם לפני הקניה, להרגיש את הכתפיות שהם רכות ומרופדות וגם שניתן לכוונן את אורך הרצועות כך שהתיק יהיה על גבכם ולא ימשוך אתכם למטה. תיקי גב למחשב עלולים להזיק לנו, אבל עם הקפדה על הדברים הללו, אין סיבה שיכאב לכם הגב ולו ליום אחד.

אל תשכחו את הסטייל של התיק

וכמו כל דבר שאנחנו נושאים איתנו, במקרה של תיקים הם רוב הזמן עלינו, חשוב לנו שהם ייראו טוב , ממותגים או מעוצבים בסטייל ובעיקר שאנחנו ניראה טוב ביחד איתם. לא לשכוח גם לבדוק שיש מספיק נפח ותאים כדי שנוכל לסדר אותם בצורה הנוחה ביותר עבורנו. אז אחרי שבדקתם שהתיק יושב עליכם טוב מבלי להזיק לגב, נסו לקנות תיק שתוכלו לשים בו את כל מה שאתם צריכים לעבוד או ללימודים, בהתאם למטרה לשמה קניתם אותו.

לסיכום, תיקי גב למחשב הם חלק מז’אנר רחב ומגוון מאוד של תיקים שעליכם לבחור מביניהם את אלו שישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר. שמרו על הבריאות שלכם ותתפלאו לגלות שיש מגוון של תיקים ועיצובים שישמרו עליכם עם גב בריא ומשוחרר יותר וידאגו שלא תרגישו את משקל המחשב יותר מדי.

רוצים עוד עצות? 

אנחנו תמיד פה בשבילכם 

מתיק