מזוודות קשיחות -לשמור על הציוד שלכם הכי טוב שאפשר

לא משנה אם אתם נוסעים לחו״ל או סתם מבקרים את סבא וסבתא במיקום מרוחק, מזוודות קשיחות היא אחד המוצרים שתרצו להשקיע בהן. מזוודה איכותית מחזיקה לאורך זמן, והיא תלווה אתכם לכל מקום שאליו אתם נוסעים.

אז איך בוחרים את המזוודה המושלמת?

מאוד תלוי בציוד שאתם רגילים לארוז.

לא מעט אנשים מעדיפים לארוז את המחשב האישי שלהם, המצלמה, האייפד ועוד מכשירים אלקטרוניים במזוודה. כדי לשמור עליהם ניתן כמובן לעטוף אותם במגבת, בסוודר רך, או פשוט… לארוז הכל במזוודות קשיחות.
למזוודות קשיחות יש את היתרון הגדול של שמירה על החפצים שלכם במעטה קשיח, וגם אם העובדים בשדה התעופה לא ממש נזהרים על הציוד שלכם – המזוודה שומרת לכם על הציוד.

מזוודות קשיחות
מזוודות קשיחות

סגירה ופתיחה של המזוודה הופכות להיות פשוטות הרבה יותר, מאחר והמעטה הקשיח שומר על צורתו גם כאשר המזוודה מלאה – אין צורך יותר לשבת על המזוודה כדי לסגור אותה, או להתאמץ בפתיחה כשהמזוודה מלאה.

אם אתם אוהבים לנסוע עם סטייל, מזוודות קשיחות מציעות לכם שלל אפשרויות: החומר הקשיח מאפשר הדפסה של דוגמאות, דמויות ואיורים, או צביעה בשלל גוונים אופנתיים. תוכלו לזהות את המזווה בקלות במסוע, וללכת בסטייל לעבר השער כשהמזוודה מתגלגלת מאחוריכם.

יצרנים רבים משקיעים גם בחלוקות הפנימיות של המזוודות, ובדרכים להקל עליכם למצוא את החפצים שלכם בזמן החופשה:
בטנה צבעונית – לרוב המזוודות שאנחנו מכירים יש בטנה אפורה המחשיכה את חלל המזוודה ומקשה עלינו לאתר חפצים שנמצאים בה. חפשו דגמים עם בטנה בצבע בהיר ובולט – הבטנה תבהיר את חלל המזוודה והחפצים שלכם יבלטו על הרקע הבהיר.
חלוקה פנימית – חפשו דגמים שיכילו חלוקה פנימית שמתאימה לכם. אתם רגילים לקחת תיק רחצה? מומלץ למצוא מזוודה עם תא אטום – כך, במקרה של שמפו או מרכך שנשפך, הנזק יוגבל רק לתא האטום וכל הבגדים החדשים שקניתם בחופשה לא ינזקו. חשבו על כל הדברים שאתם רוצים שיהיו לכם נגישים – וחפשו את החלוקה הפנימית המתאימה לכם. מסמכים, לבנים, וחפצים קטנים בדרך כלל מומלץ לארוז בתאים נפרדים כדי לא לאבד אותם בחלל המרכזי של המזוודה וכדי שתוכלו למצוא אותם מהר יותר.

אריזה נעימה!